Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Machała ponownie współprowadzącym "Graffiti" w Polsat News

Tomasz Machała będzie prowadzić "Graffiti" na zmianę z Piotrem Witwickim (fot. materiały prasowe)

Tomasz Machała, redaktor naczelny i wiceprezes Wirtualna Polska Media ds. produktu wydawniczego, będzie prowadzić poranne "Graffiti" w Polsacie i Polsat News. To jego powrót do tego programu po ośmiu latach.

Tomasz Machała będzie gospodarzem programu, nadawanego w dni powszednie o 7.45, na zmianę z Piotrem Witwickim, który ma nadal prowadzić większość rozmów. Machała pojawi się "Graffiti" 17 stycznia. Od maja 2019 roku prowadzi wspólny program Polsat News i Wirtualnej Polski "#Newsroom".

Tomasz Machała w latach 2004 – 2011 był reporterem politycznym "Wydarzeń" Telewizji Polsat i współprowadzącym poranne "Graffiti". Od 2012 związany był z Grupą naTemat, pełniąc funkcje dyrektora zarządzającego, redaktora naczelnego i prezesa spółki. W 2016 roku Machała dołączył do Wirtualnej Polski. W 2017 roku został wiceprezesem ds. wydawniczych. W przeszłości pracował m.in. w TVN 24, sekcji polskiej BBC i Radiu Eska.

Galeria: Najpopularniejsze produkcje Netfliksa w 2019 roku

(KOZ, 09.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.