Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Prokopowicz przechodzi do redakcji "Elle" z PR Burdy

Agnieszka Prokopowicz od września 2018 roku była PR manager wydawnictwa (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Prokopowicz została sekretarz redakcji miesięcznika "Elle" na miejsce Bartłomieja Raczkowskiego, który odszedł z wydawnictwa. Nową PR manager wydawnictwa Burda Media Polska została Luiza Arament.

Prokopowicz była PR manager Burdy od września 2018 roku. Wcześniej pracowała w Bauerze, Edipresse Polska i Burdzie, była m.in. wicenaczelną miesięcznika "Grazia" (Wydawnictwo Bauer). Luiza Arament wcześniej pracowała w biurach prasowych Agory i DHL Polska.

Wydawnictwo Burda wydaje kilkadziesiąt magazynów - luksusowe (m.in. miesięczniki "Glamour", "Elle" "Burda Style"), poradnikowe (m.in. "Dobre Rady", "Claudia"), podróżnicze (m.in. "National Geographic") i popularnonaukowe (m.in. "Focus"). W portfolio wydawnictwa jest również dwutygodnik people "Gala".

Jak wynika z danych ZKDP, sprzedaż ogółem "Elle" wyniosła w październiku 2019 roku 46 118 egz. (wzrost o 2,74 proc. względem października 2018 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 08.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.