Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chajzer i Strejlau wśród prowadzących "Quiz pod napięciem"

Zygmunt Chajzer prowadził poniedziałkowy "Quiz pod napięciem" (screen: YouTube/ ETOTO TV)

Prezenter Zygmunt Chajzer i były trener piłkarski Andrzej Strejlau dołączyli do prowadzących "Quizu pod napięciem", którego sponsorem jest firma bukmacherska Etoto. Odcinki quizu ukazują się na kanale bukmachera na YouTube.

W poniedziałek ruszył nowy sezon "Quizu pod napięciem", pierwszy odcinek pojawił się na YouTube Etoto w poniedziałek o 20. Jak zapowiedział jeden z prowadzących i zawodników quizu Michał Pol, w nowym sezonie do grona prowadzących dołączą m.in. prezenter i dziennikarz Zygmunt Chajzer, były selekcjoner polskiej reprezentacji w piłce nożnej Andrzej Strejlau i dziennikarz sportowy Andrzej Person. - Zupełnie nowe otwarcie i zupełnie nowi ludzie – mówi Pol "Presserwisowi".

Firma bukmacherska Etoto wystartowała z piłkarskim quizem publikowanym na YouTube w październiku 2018 roku. Prowadzą go Jolanta Zasępa i Michał Pol, a uczestnikami są m.in. sportowcy i dziennikarze (m.in. Tomasz Smokowski czy Mateusz Borek).

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(JSX, 07.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.