Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska w trakcie przeprowadzki, redakcje będą pracować zdalnie

Oficjalnie adres siedziby WP zmieni się 1 lutego (screen: YouTube.com/Strefa Przestrzeni - Zone of Expanse)

Wirtualna Polska Holding opuszcza warszawską siedzibę przy ulicy Jutrzenki i przenosi się do biurowca przy ul. Żwirki i Wigury 16. Od 4 do 6 stycznia redakcje będą pracować zdalnie.

Proces przeprowadzki zaczął się 27 grudnia i ma skończyć się 7 stycznia, oficjalnie adres siedziby zmieni się zaś 1 lutego. Miejsce pracy zmieni 650 osób. Umowa najmu kompleksu Business Garden zawarta została na 7 lat, a jej wartość to 41 mln zł.

- W połowie stycznia wystartujemy z nowym studiem telewizyjnym, dużo większym i  nowocześniejszym niż poprzednie - zapowiada dyrektor ds. komunikacji i PR Wirtualnej Polski Michał Siegieda. WP chwali się też ekologicznymi walorami budynku, wyposażonego m.in. w system gospodarowania wodą deszczową oraz energooszczędne systemy oświetlenia i wentylacji.

Galeria: Najpopularniejsze hasła w Google w 2019 roku

(MNI, 31.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.