Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Kamińska w zarządzie Polskiego Radia

Agnieszka Kamińska tworzy zarząd Polskiego Radia razem z prezesem Andrzejem Rogoyskim (fot. materiały prasowe)

Rada Mediów Narodowych powołała Agnieszkę Kamińską, dyrektor Programu I Polskiego Radia, na członka zarządu Polskiego Radia.

RMN wybrała Agnieszkę Kamińską do zarządu spółki podczas poniedziałkowego posiedzenia. Trzy głosy za oddali: Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka i Elżbieta Kruk, od głosu wstrzymali się Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny.

Tym samym Rada przychyliła się do wniosku prezesa Polskiego Radia Andrzeja Rogoyskiego, który zwrócił się do Rady o jej powołanie. "Pani Agnieszka Kamińska w krótkim czasie dała się poznać jako bardzo dobry i sprawny dyrektor" - napisał Rogoyski w piśmie do RMN. Stwierdził, że obecność Kamińskiej pozwoli mu na "jeszcze sprawniejsze zarządzanie Polskim Radiem, zwłaszcza w części programowej".

Od połowy marca 2019 roku zarząd Polskiego Radia był jednoosobowy. Wówczas z funkcji członka zarządu spółki RMN odwołała Mariusza Staniszewskiego.

Agnieszka Kamińska w styczniu 2019 roku została dyrektorem Programu I Polskiego Radia. Od marca 2018 roku była wicedyrektorem Polskiego Radia 24. Pracowała również w TVP Historia, TVP 3 Białystok i Radiu Białystok.

Radia Mediów Narodowych nie wybrała w poniedziałek prezesa Radia Poznań, ponieważ nie został zgłoszony przez Radę żaden kandydat.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(KOZ, 23.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.