Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rosyjski serwis zablokowany po skardze Warner Bros.

serwisowi grozi trwałe zablokowanie z powodu rozpowszechnia produkcji Warner Bros.

Sąd miejski w Moskwie zablokował rosyjski serwis wideo LostFilm. Powodem była skarga amerykańskiej wytwórni Warner Bros., której produkcje nielegalnie dystrybuował. 

Jak pisze Roskomsvoboda, serwisowi grozi trwałe zablokowanie z powodu rozpowszechnia serialu "Supergirl". Ale to niejedyny serwis, który może mieć takie problemy. Na stronie internetowej sądu zaznaczono, że także Entertainment Inc. zgłosił swoje zastrzeżenia wobec kolejnych stron: Filmhd1080.net, Hdkinozor.ru, Kinotan.ru, Tracktor.in, Tetre.org i Turboserial.net.

LostFilm powstał w 2005 roku jako projekt fanowski, poświęcony najlepszym zagranicznym serialom. Według portalu Roskomsvoboda portal LostFilm zajmuje 12. miejsce w kategorii Telewizja wśród użytkowników internetu w Rosji.

(MAC, 20.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.