Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ wyłącznym dystrybutorem serwisu Disney+ we Francji

Disney+ w niektórych krajach Europy Zachodniej pojawi się 31 marca (screen z Broadbandtvnews.com)

Disney+ podpisał umowę o wyłącznej dystrybucji z Canal+ Group we Francji. Niedawno partnerstwo z Canal+ zawarł Netflix.

Canal+ we Francji będzie miał wyłączne prawa do produkcji Disneya, Pixara, Marvela, Lucas Film i 20th Century Fox, w tym filmów z serii "Gwiezdne wojny" i "Avengers". Canal+ został też jedynym dystrybutorem kanałów Disneya we Francji, w tym Disney Channel i Disney Junior, będzie też nadal dystrybuować kanały National Geographic, Voyage i Fox Play.

„Umowa z Canal+ jest jedyną tego rodzaju zawartą do tej pory na świecie, z wyjątkiem umowy z Verizon, amerykańskim operatorem telekomunikacyjnym. W przypadku Canal+ chcieliśmy silnego partnera dystrybucyjnego zdolnego do promowania naszych usług w wysokiej jakości środowisku" - powiedział gazecie "Les Echos" Kevin Mayer, prezes Direct-to-Consumer i International w The Walt Disney Company. 

Disney+ pojawi się w niektórych krajach Europy Zachodniej od 31 marca - w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Irlandii, Hiszpanii i Francji. W Europie obecnie jest  dostępny tylko w Holandii.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(MAC, 17.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.