Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporter Radia Zet Mariusz Gierszewski idzie na bezpłatny urlop

Mariusz Gierszewski był nominowany do Grand Press 2019 za news o lotach marszałka Kuchcińskiego i jego rodziny (screen YouTube.com/Rzeczpospolita TV)

Mariusz Gierszewski z Radia Zet od stycznia idzie na półroczny bezpłatny urlop - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Sam Gierszewski na razie nie wypowiada się na ten temat. Dziennikarza nie ma już w styczniowym grafiku reporterów Radia Zet.

W konkursie Grand Press 2019 Mariusz Gierszewski był nominowany w kategorii News za materiał "Marszałek Marek Kuchciński lata z rodziną rządowym samolotem. Radio Zet dotarło do dowodów".

Mariusz Gierszewski wrócił do Radia Zet po półtorarocznej przerwie w lutym 2015 roku. Wcześniej pracował w rozgłośni od 2001 do połowy 2013 roku. Potem był rzecznikiem prasowym Narodowego Centrum Sportu oraz dziennikarzem serwisu Natemat.pl i "Dziennika Gazeta Prawnej".

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(KOZ, 16.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.