Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Event "Próba traw" promuje serial "Wiedźmin" przed premierą

Przy rondzie de Gaulle'a w Warszawie postawiono pawilon Netfliksa (fot. Michał Niepytalski)

Specjalny pawilon Netfliksa pojawił się przy rondzie de Gaulle'a w Warszawie. W sobotę 14 grudnia odbędzie się tam event dla fanów "Wiedźmina" pod nazwą "Próba traw". To element kampanii promocyjnej serialu. 

Osoby, które wezmą udział w evencie Netfliksa, mają szansę wygrać wejściówki na polską premierę serialu. Platforma nie zdradza jednak szczegółów swojej "Próby traw". W wiedźmińskiej sadze Andrzeja Sapkowskiego polegała ona na aplikowaniu młodym adeptom tego fachu eliksirów mutujących organizm.

W akcji promocyjnej do wygrania jest 200 podwójnych wejściówek na uroczystą premierę, która odbędzie  się 18 grudnia. Wezmą w niej udział osoby zaangażowane w powstawanie serialu "Wiedźmin", w tym odtwórca głównej roli Henry Cavill. 

Serial "Wiedźmin" trafi na platformę 20 grudnia. Netflix niedawno zapowiedział produkcje kolejnego sezonu.

Galeria: Złote Globy 2020 - nominacje

(MNI, 13.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.