Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Kowalewski napisał książkę "TVPropaganda. Za kulisami TVP"

Mariusz Kowalewski był wiceszefem redakcji publicystyki i reportażu TVP Info od kwietnia do października 2018 roku (screen TVP Info)

W poniedziałek 16 grudnia nakładem wydawnictwa Arbitror ukaże się książka byłego wiceszefa publicystyki TVP Info Mariusza Kowalewskiego "TVPropaganda. Za kulisami TVP".

"Z książki Kowalewskiego dowiadujemy się, jak funkcjonuje czarna lista dziennikarzy i komentatorów, których nie wolno zapraszać do pasm publicystycznych, w jaki sposób zapadają decyzje personalne, jak powstały głośne materiały TVP takie jak ten o lekarzach rezydentach objadających się kawiorem, a także o tym, kto tworzy »paski grozy«" - zapowiada wydawnictwo Arbitror. Według opisu wydawcy Kowalewski opisuje TVP w stylu reporterskim – relacjonuje zdarzenia, przywołuje treść rozmów i korespondencji.

Press

Według zapowiedzi wydawcy Mariusz Kowalewski opisuje TVP w stylu reporterskim (fot. materiały prasowe)

Książka "TVPropaganda. Za kulisami TVP" liczy 147 stron, a jej cena detaliczna wynosi 33 zł.

Mariusz Kowalewski był wiceszefem redakcji publicystyki i reportażu TVP Info od kwietnia do października 2018 roku. Do TVP trafił w czerwcu 2016 roku, był m.in. dziennikarzem serwisu Tvp.info. Wcześniej pracował m.in. w tygodniku "Wprost", "Superwizjerze" TVN i "Rzeczpospolitej".

(KOZ, 10.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.