Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niemcy nie chcą dużo płacić za dostęp do streamingu

Serwisy takie jak Amazon Prime Video, a także Netflix, Sky i Spotify mają w Niemczech łącznie 22,1 mln klientów (fot. Pinho/Unsplash.com)

Niemcy są skłonni płacić równowartość ok. 100 zł miesięcznie za dostęp do serwisów streamingowych - wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Gesellschaft für Konsumforschung (GfK).

Autorzy badania wyliczyli, że średnia łączna kwota, jaką Niemcy są w stanie płacić za subskrypcje serwisów streamingowych (audio i wideo), wynosi maksymalnie 23 euro. Z badania wynika również, iż przeciętny użytkownik serwisów streamingowych w Niemczech opłaca średnio 1,3 abonamentu związanego z tymi usługami. Serwisy takie jak Netflix, Amazon Prime Video, Sky i Spotify mają w Niemczech łącznie 22,1 mln klientów.

(LL, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.