Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Fundacja Narodowa chce promować Polskę, wspierając firmy meblarskie

Polska Fundacja Narodowa prowadziła rozmowy z producentami mebli od grudnia 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Polska Fundacja Narodowa dofinansowała 1 mln zł projekt Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, w ramach którego polscy producenci mebli pojawią się na targach w Stanach Zjednoczonych.

Podczas piątkowej konferencji ogłoszono zawarcie współpracy (PFN prowadziła rozmowy z Izbą od roku). Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli szacuje, że projekt będzie kosztował blisko 3 mln zł. Dofinansowanie zostało przeznaczone na udział polskich producentów mebli w trzech edycjach targów, które odbędą się w kwietniu i październiku 2020 roku oraz w kwietniu 2021, w amerykańskim High Point w Karolinie Północnej (USA).

PFN współpracę z Izbą nazywa "nowym narzędziem promocji" Polski. W jej ramach powstanie "wspólne stoisko o powierzchni ponad 300 mkw., prezentujące ofertę polskich firm meblarskich oraz wystawę polskiego wzornictwa w zakresie wnętrz". Działania zostaną wsparte kampanią skierowaną do amerykańskich producentów mebli. Ponadto na targach prezentowana będzie rzeźba wykonana przez Oskara Ziętę.

(IKO, PAP, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.