Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mirosław Stanlej Stanek dołączył do Bluebird Artists

Mirosław Stanlej Stanek w 2017 roku był finalistą konkursu Papaya Young Directors (fot. Wojciech Ciszkiewicz)

Miosław Stanlej Stanek, reżyser i operator projektów filmowych, reklamowych oraz teledysków, dołączył do impresariatu Bluebird Artists.

Stanek jest autorem reklam dla takich klientów, jak Yope, BP2, Acuvue czy Wiśniowski oraz wielu projektów dokumentalnych. Zrealizował autorski telewizyjny program dokumentalny „Muzyka ponad Miastem” i teledyski dla takich artystów, jak Damian Syjonfam czy Taraban. Jest autorem dwóch pełnometrażowych filmów: „Jego Śmiertnik” i „Pogo – odrzut”. W 2017 roku był finalistą konkursu Papaya Young Directors, a wyreżyserowana przez niego reklama dla firmy Allegro otrzymała nagrodę za najlepsze zdjęcia.

Bluebird Artists zrzesza 17 osób pracujących w takich dziedzinach, jak reżyseria, fotografia, kostiumografia, scenografia.

(AMS, 06.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.