Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Havas Warsaw autorem kampanii dla Huawei

Emisja spotów potrwa do końca roku (screen: Youtube.com/ Huawei CEE&Nordic)

Ruszyła kampania regionalna dla Huawei pod hasłem "The most powerful story is you" ("Najpotężniejsza historia to ty"). Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.

Kampania regionalna została wyprodukowana na rynki Europy Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawię. Spoty telewizyjne będą prezentowane łącznie w 13 krajach, m.in. Austrii, Czechach oraz Chorwacji. Emisja spotów potrwa do końca roku. Ponadto kampania obejmuje działania online oraz OOH.

Celem kampanii jest ugruntowanie wizerunku marki w regionie oraz wzmocnienie pozycjonowania wokół idei „Make it possible”. Grupą docelową są dotychczasowi oraz potencjalni użytkownicy produktów Huawei. W spocie telewizyjnym marka Huawei przedstawia różnych bohaterów, którzy wytrwale i konsekwentnie dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów, choć na swojej drodze mierzą się z wieloma trudnościami i wątpliwościami. Do kampanii zostali zaangażowani lokalni celebryci z Austrii, Słowacji i Czech. W Polsce kampanię wspiera Robert Lewandowski.

(AMS, 05.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.