Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiktoria Gąsiewska i Maciej Musiał w świątecznej reklamie Pepsi

„Elfy same w domu” to m.in. Maciej Musiał, Wiktoria Gąsiewska i Adam Fidusiewicz (screen: Youtube.com/Pepsi Polska)

PepsiCo przygotowała dla marki Pepsi na święta minifilm reklamowy „Elfy same w domu”. W filmie wzięli udział m.in. aktorzy Wiktoria Gąsiewska, Adam Fidusiewicz i Maciej Musiał.

Spot pojawi się 6 grudnia na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat podczas Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego. Na razie dostępny jest trailer reklamy.

Film „Elfy same w domu” stworzyła agencja Artegence, wyprodukowała Papaya Films, a reżyserem produkcji jest Daniel Jaroszek. Film jest częścią świątecznej kampanii Pepsi „Dla tych, którzy świętują po swojemu”. Kampanii towarzyszą świąteczne opakowania produktu z limitowanej edycji z hasłami nawiązującymi do indywidualnych tradycji i sposobów świętowania. Reklamę telewizyjną (zmodyfikowana wersja ubiegłorocznego spotu świątecznego) przygotowała agencja BBDO, za zakup mediów odpowiada Media Direction.

(AMS, 05.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.