Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grochowska i Damięcki w obsadzie polskiego serialu Netfliksa

Od lewej: Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska oraz Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Aktorzy, którzy wcielają się w głównych bohaterów serialu (fot. materiały prasowe)

Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Netfliksa "W głębi lasu". W głównych bohaterów wcielą się Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki.

Jak informuje Netflix, Grzegorz Damięcki wciela się w rolę warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry mimo upływu 25 lat. Agnieszka Grochowska gra Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Te same postaci, ale ćwierć wieku młodsze, odgrywają Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. 

W obsadzie są też: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Arkadiusz Jakubik, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Reżyserami "W głębi lasu" są Leszek Dawid (znany z "Jesteś Bogiem") oraz Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojciech Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler, a producentami wykonawczymi są Andrzej Muszyński i Harlan Coben, którego powieść stała się kanwą dla serialu.

Premiera sześcioodcinkowej produkcji oryginalnej Netfliksa zaplanowana jest na 2020 rok.

(MNI, 05.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.