Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Radia Gdańsk odchodzi dyrektor programowy

Michał Rzepiak był dyrektorem programowym i prokurentem rozgłośni (screen: YouTube/WilnotekaLT)

Z Radiem Gdańsk rozstaje się dyrektor programowy Michał Rzepiak, a także zastępca kierownika Redakcji Informacji i Publicystyki Waldemar Ulanowski, którego zastąpi Olga Zielińska.

- Potwierdzam, że rozstaję się z Radiem Gdańsk, będę pracował tam do końca grudnia - mówi "Presserwisowi" Michał Rzepiak. Dodaje, że do rozwiązania umowy doszło za porozumieniem stron. Michał Rzepiak był dyrektorem programowym i prokurentem rozgłośni. Jesienią krótko pełnił funkcję redaktora naczelnego (obecnie jest nim prezes zarządu Adam Chmielecki). Rzepiak pracę w Radiu Gdańsk zaczął w lipcu 2018 roku.

Z kolei Waldemar Ulanowski złożył wypowiedzenie. Zastępcą kierownika redakcji informacji i publicystyki był od lutego 2019 roku. Wcześniej przez dziesięć lat pracował w Wirtualnej Polsce. Od 2 grudnia zastąpiła go Olga Zielińska, która ostatnio pracowała jako rzeczniczka prasowa Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". W przeszłości związana była też m.in. z Telewizją Polską, "Dziennikiem Bałtyckim" i "Życiem Warszawy".

(MNI, 04.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.