Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Motyw" z Kożuchowską od 12 grudnia w Playerze

W serialu "Motyw" występuje Małgorzata Kożuchowska (fot. materiały prasowe)

Serial kryminalny TVN "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej będzie mieć premierę w Playerze w czwartek 12 grudnia.

"Motyw" znajdzie się w ofercie subskrypcyjnej Playera. Kolejne odcinki udostępniane będą użytkownikom w tygodniowych odstępach. Serial liczy 10 odcinków. Premiera telewizyjna w TVN planowana jest na wiosnę 2020 roku.

⇒ Zobacz też: Premiery seriali w grudniu

Akcja serialu "Motyw" toczy się w Gdańsku. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem sprawy są tajemnice sprzed lat. W rolach głównych występują m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona, a producentem DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Od 15 listopada w ofercie subskrypcyjnej Playera pojawia się premierowo drugi sezon serialu kryminalnego "Chyłka" - "Chyłka - kasacje" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Wcześniej w podobny sposób udostępniono w serwisie pierwszy sezon "Chyłka" ("Chyłka - zaginięcie") i drugi sezon "Pod powierzchnią" - obie produkcje pojawiły się też w TVN.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 02.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.