Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Teleturniej "Va banque" jedną z zimowych nowości TVP

Teleturniej "Va banque" poprowadzi Przemysław Babiarz (screen YouTube.com/TVP Sport)

W zimowych ramówkach TVP 1 i TVP 2 znajdzie się łącznie siedem nowych pozycji programowych, w tym trzy seriale i wracający po niemal 17 latach teleturniej "Va banque".

Dwa nowe seriale pojawią się w TVP 1. Będą to: historyczny "Młody Piłsudski" z Grzegorzem Otrębskim w tytułowej roli (w niedziele o 20.15, od 8 grudnia) i kryminalny "Archiwista" z Henrykiem Talarem w roli głównej (w piątki o 21.30, od 10 stycznia). Obie produkcje mają liczyć po 13 odcinków. Trzecią nowością fabularną będzie familijny serial komediowy "Lepsza połowa" (w poniedziałki i wtorki o 21.50, od 6 stycznia), który początkowo miał się znaleźć w jesiennej ramówce. Zagrają w nim m.in. Anna Dereszowska, Iza Kuna, Tomasz Karolak i Wojciech Mecwaldowski.

TVP 2 od stycznia w dni powszednie o 18.30 emitować będzie teleturniej "Va banque", nadawany już w latach 1996-2003. Prowadzącym będzie dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz. W Dwójce pojawi się też czteroodcinkowy muzyczny talent show "Voice Senior" (w soboty o 20.05, od 7 grudnia), który poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel. Trenerami będą Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Nowością TVP 2 ma być także 13-odcinkowy dokument fabularyzowany "Pasjonaci" (w soboty o 11.55, od 28 grudnia) opowiadający historię osób niewidomych i niedowidzących – aktorów Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego w Krakowie.

Z kolei do ramówki TVP 1 trafi program podróżniczy relacjonujący wyprawę Krzysztofa Puternickiego "Polskie ślady" (w soboty o 12, od 4 stycznia). W zimowej ramówce TVP 1 pokaże ósmy sezon serialu "Blondynka" (w piątki o 20.30, od 27 grudnia) i drugą edycję "Sanatorium miłości" (w niedziele o 21.15, od 5 stycznia), a w TVP 2 - trzeci sezon "The Voice Kids" (w soboty o 20.15, pierwszy odcinek w Nowy Rok).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 29.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.