Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Listopad 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Roszczyk dyrektor finansową w spółce technologicznej Nanovo

Dorota Roszczyk odpowiada za zarządzanie finansami spółki i wsparcie zarządu (fot. materiały prasowe)

Dorota Roszczyk, była finance manager w agencji mediowej Zenith, została dyrektor finansową w spółce technologicznej Nanovo.

Roszczyk objęła nowo utworzone stanowisko w Nanovo. Jako dyrektor finansowa odpowiada za zarządzanie finansami spółki i za strategiczne wsparcie zarządu w optymalizacji procesów wewnętrznych. Wspiera również klientów i partnerów spółki w średnio- i długofalowym planowaniu wykorzystywania budżetów przeznaczanych na cyfryzację komunikacji w punktach usługowo-handlowych.

W ostatnich miesiącach Dorota Roszczyk była finance business partnerem CEE & Russia w Juul Labs, a do maja 2019 roku przez 13 lat związana była z agencją mediową Zenith, przez większość czasu pełniąc w niej funkcję finance managera.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 27.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.