Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martin Schmitt ambasadorem STS

Martin Schmitt reprezentuje STS na kilkunastu rynkach (fot. materiały prasowe)

Były skoczek narciarski Martin Schmitt został globalnym ambasadorem firmy bukmacherskiej STS. 

Od jesieni Schmitt reprezentuje STS na wszystkich kilkunastu rynkach, na których działa bukmacher, w tym w Polsce. Współpracę rozpoczął od udziału w kampanii reklamowej "Dobrze wiesz, możesz obstawiać". Występuje w niej razem z byłym piłkarzem Peterem Schmeichelem, który został globalnym ambasadorem bukmachera na początku listopada br.

Martin Schmitt jest trzykrotnym medalistą olimpijskim, dziesięciokrotnym medalistą mistrzostw świata (w tym raz mistrzem indywidualnie), wicemistrzem świata w lotach narciarskich oraz dwukrotnym zdobywcą Pucharu Świata w skokach narciarskich.

STS jest oficjalnym partnerem m.in. Polskiej Ligi Siatkówki, zespołu Asseco Resovia, siedmiu klubów Ekstraklasy i reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 25.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.