Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Właściciel telewizji TVS wśród zatrzymanych przez CBA

Arkadiusz Hołda poprosił o nieukrywanie swojego wizerunku, ponieważ nie ma sobie nic do zarzucenia (screen: Youtube.com/ Silesia Flesz TVS)

Arkadiusz Hołda, właściciel telewizji TVS ze Śląska, znalazł się wśród przedsiębiorców zatrzymanych w piątek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Funkcjonariusze zatrzymali 10 osób. Śledztwo dotyczy korzyści majątkowych na blisko 1,9 mln zł. Arkadiusz Hołda, do którego należy również Wyższa Szkoła Techniczna, według serwisu Rmf24.pl w ministerstwach starał się dostać zgodę na otwarcie kierunku medycznego na swojej uczelni.

Arkadiusz Hołda w oświadczeniu stwierdził, że "zatrzymanie miało rzeczywiście miejsce, lecz jedynie celem złożenia wyjaśnień". "Złożyłem stosowne zeznania w prokuraturze i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona. Ponadto informuję, że ta sprawa nie ma wpływu na działalność moich firm" - poinformował Hołda. Poprosił o nieukrywanie swojego wizerunku, ponieważ nie ma sobie nic do zarzucenia. "Mam nadzieję, że wkrótce potwierdzi to postępowanie prokuratury" - zakończył oświadczenie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 25.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.