Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W świątecznej kampanii Allegro rodzinny album zbliża pokolenia

Platforma zakupowa Allegro rozpoczęła kampanię świąteczną. Za jej przygotowanie odpowiada agencja Ogilvy.

W świątecznym spocie zatytułowanym "Album" pokazano rodzinną historię, gdzie wspomnienie z przeszłości stało się inspiracją do działania w teraźniejszości. W reklamie wystąpiła aktorka Halina Rowicka, znana m.in. z serialu "Przyjaciółki" i "Druga szansa". Kampania została przygotowana w ramach wypracowanej przez Ogilvy nowej platformy komunikacyjnej "Znajdź to, co najważniejsze teraz". 

Działania reklamowe prowadzone są w telewizji i w internecie, w tym w mediach społecznościowych, serwisach VoD (do 24 grudnia). Spot wyreżyserował Trevor McMahan, za produkcję odpowiada Moon Films, za postprodukcję Televisor, za udźwiękowienie – Juice, a za planowanie i zakup mediów - Starcom. Muzykę skomponował Volodymyr Antoniv z MIRYA - Handcrafted Soundtracks.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 21.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.