Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Szelecki PR managerem w agencji Flywheel

Łukasz Szelecki w latach 2014-2015 był rzecznikiem prasowym w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego (screen: YouTube.com/InfoWire.pl)

Łukasz Szelecki, były dziennikarz i wydawca RAS Polska, dołączył do agencji public relations Flywheel na stanowisko PR managera.

Szelecki zarządza pracą kilkuosobowego zespołu zajmującego się obszarem ICT, a także nadzoruje współpracę z klientami z sektora rynków kapitałowych.

Poprzednio Łukasz Szelecki związany był z RAS Polska, gdzie m.in. odpowiadał za zespół wydawców i reporterów wideo oraz był prezenterem programów informacyjnych w Onecie. Wcześniej był dziennikarzem m.in. w Polsat News i radiu Tok FM. Był również rzecznikiem prasowym w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego (w latach 2014-2015).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 21.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.