Dział: RADIO

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gospodarz programu zwolniony w trakcie audycji za krytykę Trumpa

Craig Silverman podkreśla, że jest niezależnym analitykiem (screen: YouTube.com/Denver7)

Gospodarz programu radiowego nadawanego przez konserwatywną rozgłośnię w Denver Craig Silverman został zwolniony z pracy w połowie swojej trzygodzinnej audycji. Po krytycznych uwagach na temat prezydenta Donalda Trumpa program został przerwany, a stacja wyemitowała serwis informacyjny – napisał „The New York Times”.

Silverman w rozmowie z nowojorskim dziennikiem powiedział, że jest niezależnym analitykiem, a nie konserwatystą prezentującym poglądy Partii Republikańskiej, podczas gdy właściciel stacji The Salem Media Group koncentruje się na konserwatywno-chrześcijańskiej linii programowej i „w stu procentach popiera Donalda Trumpa”.

Grupa Salem – prawicowy wydawca książek i magazynów, nadawca radiowy i internetowy - ma 117 stacji radiowych i jest piątym największym nadawcą w USA. Ponadto sieć Salem Radio Network produkuje programy dla 2,4 tys. afiliowanych stacji.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MC, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.