Dział: PRASA

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dziennik Polski" zmniejszył zespół o trzy osoby

Średnia sprzedaż ogółem "Dziennika Polskiego" we wrześniu 2019 roku wyniosła 10 129 egz. (spadek o 17,3 proc. w porównaniu z wrześniem 2018 roku).

Dwóch dziennikarzy i wydawca rozstało się z "Dziennikiem Polskim" (Polska Press Grupa). Umowy rozwiązano za porozumieniem stron.

Z naszych informacji wynika, że pracę stracili dziennikarze Grzegorz Skowron i Łukasz Gazur oraz wydawczyni Majka Lisińska.

Polska Press nie komentuje przyczyn zwolnienia. - To wewnętrzna kwestia firmy. Rozstaliśmy się z trzema osobami za porozumieniem stron – mówi Joanna Pazio, rzeczniczka spółki.

W kwietniu redaktorem naczelnym "DP" został Jerzy Sułowski, który kieruje również "Gazetą Krakowską" oraz serwisami internetowymi obu tytułów. Wydawca podkreślał wtedy, że gazety zachowają swój odrębny charakter.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.