Dział: PRASA

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn turystyki górskiej „n.p.m.” przestaje się ukazywać

Od 2001 roku ukazało się 225 wydań magazynu "n.p.m."

Grudniowy numer magazynu turystyki górskiej „n.p.m.” jest ostatnim - poinformował wydawca we wstępniaku do najnowszego wydania miesięcznika, który ukazywał się od ponad 18 lat.

Lech Kruszona, prezes Domu Wydawniczego Kruszona, nie podał czytelnikom powodów swojej decyzji. W wydawnictwie nie udało nam się uzyskać komentarza w tej sprawie. Na profilu facebookowym pisma doprecyzowano, że tytuł zostaje „zawieszony”.

Od marca 2001 roku ukazało się 225 wydań pisma. Przez sześć lat jego redaktorem naczelnym był himalaista Piotr Pustelnik. Od 2007 roku redakcją kierował Tomasz Cylka. Oprócz „n.p.m.” Dom Wydawniczy Kruszona wydaje też magazyn turystyki rowerowej „Rower Tour” oraz magazyn o sztuce „Arteon”.

Według danych ZKDP średnia sprzedaż ogółem „n.p.m.” w pierwszym półroczu 2019 roku wyniosła 7090 egz. i była niższa o 7,38 proc. w stosunku do pierwszego półrocza 2018 roku. Grudniowy numer ma cenę 9 zł.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.