Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były naczelny PClab.pl reaktywuje serwis ITbiznes.pl

Paweł Pilarczyk deklaruje, że na stronie nie będą pojawiać się banery reklamowe (screen: ITbiznes.pl)

Paweł Pilarczyk uruchomił w piątek własny serwis internetowy ITbiznes.pl. To projekt poświęcony rozwiązaniom informatycznym dla biznesu.

ITbiznes.pl to odświeżenie starej domeny, którą Pilarczyk zawiesił na czas współpracy z Onetem. W rozmowie z "Presserwisem" informuje, że grupą docelową projektu są mali i średni przedsiębiorcy. - To będzie serwis skierowany do ludzi, którzy prowadzą firmy, decydują o wdrożeniu technologii, ale niekoniecznie są specjalistami IT - mówi.

Pilarczyk deklaruje, że na razie serwisem zajmuje się sam (choć planuje rozszerzenie załogi, jeśli projekt zostanie dobrze przyjęty) i sam go też finansuje. W przyszłości finansowanie serwisu planuje realizować poprzez współpracę z partnerami i umieszczanie treści natywnych. Deklaruje też, że na stronie nie będą pojawiać się banery reklamowe.

Paweł Pilarczyk w październiku br. odszedł z Ringier Axel Springer Polska i należącego do RASP PClab.pl - serwisu, który założył w 2002 roku, a w 2009 roku sprzedał Onetowi, pozostając jego szefem. Jako dziennikarz pracuje od 1994 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 15.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.