Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kiedy „Kevin sam w domu”? Polsat podał datę emisji

"Kevin sam w domu" jest najchętniej wybieraną pozycją w święta Bożego Narodzenia (screen YouTube/Movieclips Classic Trailers)

Polsat ponownie pokaże w Wigilię komedię familijną "Kevin sam w domu".

Mimo że Polsat wyemitował film już w zeszłym miesiącu (w sobotę 6 października), "Kevina" będzie można zobaczyć też 24 grudnia wieczorem.

"Kevin sam w domu" świątecznym hitem od lat

"Kevin sam w domu" jest najchętniej oglądaną pozycją w święta Bożego Narodzenia. W Wigilię ub.r. komedia przyciągnęła do Polsatu 4,5 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Kevin sam w reklamie Google

Macaulay Culkin, który wcielił się w rolę tytułowego Kevina, w ub.r. wystąpił w reklamie usługi Google Assistant. W formie parodii nawiązuje do wątków z filmu „Kevin sam w domu”.

Święta bez Kevina?

Polsat w święta Bożego Narodzenia w 2010 roku początkowo nie uwzględnił filmu „Kevin sam w domu” w swojej ramówce. Na Facebooku pojawiły się grupy domagające się emisji świątecznego hitu. Do Polsatu trafiła nawet petycja w tej sprawie. Stacja postanowiła spełnić prośby widzów i „Kevin sam w domu” pojawił się w ramówce w pierwszy dzień świąt.

Dużą popularnością cieszy się też druga część - „Kevin sam w Nowym Jorku”. Polsat wyemituje ją 12 października. W ubiegłym roku kontynuacja filmu "Kevin sam w domu" była najdroższą pozycją w styczniowym cenniku Polsatu.

Kiedy "Kevin sam w domu"?

Co roku w okolicach świąt Bożego Narodzenia fraza: "kiedy Kevin sam w domu" jest jedną z najczęściej wyszukiwanych w Google w Polsce. Wzrost zainteresowania widać na poniższej grafice.

(KOZ, 15.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.