Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef TVP Sport: Szpakowski będzie ekspertem w studiu po zakończeniu kariery

"Nie ma tematu, że Dariusz Szpakowski kiedykolwiek odejdzie z Telewizji Polskiej" - powiedział w Weszło FM Marek Szkolnikowski (screen YouTube/TVP Sport)

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski zapowiedział, że Dariusz Szpakowski na pewno skomentuje przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. "Po turnieju usiądziemy i bardzo szczerze porozmawiamy" - zapowiedział w Weszło FM.

Marek Szkolnikowski stwierdził, że "na pewno Darek Szpakowski ma poczucie uciekającego czasu". "Nie ma tematu, że Dariusz Szpakowski kiedykolwiek odejdzie z Telewizji Polskiej. Tak jak Włodzimierz Szaranowicz, we dwóch mają dożywotnie miejsce w redakcji sportowej" - wyjaśnił w Weszło FM Marek Szkolnikowski. Dodał, że już po zakończeniu kariery komentatorskiej "należne mu miejsce" to ekspert w studiu.

Marek Szkolnikowski pytany o najlepszych komentatorów wskazał Mateusza Borka z Polsatu i Tomasza Ćwiąkałę z Canal+. Dla obu widziałby miejsce w TVP.

"To nie jest na pewno gorący temat na dzisiaj, bo nie rozmawiamy z panem Markiem na temat mojej pracy w Telewizji Polskiej, ale ja nie mogę się nigdy zamykać na żaden kierunek. Nie mogę wykluczyć, że do końca mojej pracy zawodowej będę za mikrofonem Polsatu, ale nie mogę też wykluczyć, że w pewnym momencie spróbuję w innej telewizji, z innymi ludźmi" - powiedział serwisowi Weszlo.com Mateusz Borek.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 15.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.