Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial HBO "Wataha" trafi do ramówki Polsatu

"Watahę" oglądać będzie można w Polsacie we wtorki o 20.05 (fot. materiały prasowe HBO)

Polski serial HBO po raz pierwszy pokaże inna telewizja. "Watahę" o strażnikach granicznych w Bieszczadach zobaczą widzowie Polsatu.

Polsat emitować będzie "Watahę" we wtorki o 20.05, od 3 grudnia. Będzie to pierwszy sezon serialu HBO, który miał premierę w 2014 roku. Polsat nie ujawnia, czy pokaże też drugi sezon z 2017 roku. W czwartek nie udało nam się uzyskać komentarza HBO.

W HBO od 6 grudnia oglądać będzie można trzeci sezon "Watahy". Inne polskie seriale HBO - "Bez tajemnic", "Pakt" i "Ślepnąc od świateł" - nie były dotychczas pokazywane w otwartej telewizji.

Pierwszy sezon "Watahy" jesienią 2014 roku oglądało w HBO średnio 334,8 tys. widzów, a drugiego - jesienią 2017 roku - 207,6 tys. (dane: Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 15.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.