Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polscy youtuberzy występują w kampanii AliExpress

Kampania potrwa do 28 listopada (fot. materiały prasowe)

41 youtuberów bierze udział w kampanii zapoczątkowanej z okazji Global Shopping Festival (11 listopada) dla serwisu zakupowego AliExpress.

Każdy z uczestniczących w kampanii youtuberów otrzymał kod zniżkowy na zakupy w AliExpress do wypromowania wśród swoich widzów. Twórcy publikują promocyjne materiały wideo na YouTube oraz posty w innych mediach społecznościowych. Na współpracę z AliExpress zdecydowali się m.in. Adbuster, Unboxall, Naruciak, Gimper, Aleksandra Żuraw, Jelenie Jaja, SKKF, A co my to mamy, Danny Ferreri, Alex Mandostyle, Zmalowana. 

Kampania potrwa do 28 listopada i obejmie również promocję "Black Friday". Za koncepcję, dobór influencerów i koordynację działań odpowiadają LifeTube i TalentMedia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 13.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.