Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rusza nowa seria podcastów Infor Biznes - „Dzieje się świat”

Gospodarze podcastów DGPtalk, od lewej: Marcin Cichoński, Łukasz Zalewski, Agnieszka Pokojska i Jakub Kapiszewski (fot. materiały prasowe)

Infor Biznes, wydawca „Dziennika Gazety Prawnej”, wprowadził do swojej oferty kolejny podcast DGPtalk - „Dzieje się świat”.

Seria "Dzieje się świat” będzie prowadzona przez Jakuba Kapiszewskiego, dziennikarza „Dziennika Gazety Prawnej”. Podcast ma dotyczyć aktualnych wydarzeń na świecie. Dostępny będzie w Spotify, Google Podcasts, iTunes podcasts, na serwisach internetowych wydawcy oraz na stronie Podcast.gazetaprawna.pl.

Będzie to trzecia seria podcastów Infor Biznes - od lipca ukazują się już „Obiektywnie o Biznesie” (dla przedsiębiorców) i „Po stronie kultury” (wywiady z przedstawicielami świata kultury i sztuki).

Podcasty DGPtalk tworzą dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej” i serwisów Gazetaprawna.pl, Dziennik.pl, Forsal.pl i Infor.pl. Gospodarzami podcastów są Marcin Cichoński, Łukasz Zalewski, Agnieszka Pokojska i Jakub Kapiszewski.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 08.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.