Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy serwis motoryzacyjny Otomoto, Onetu i Auto-Świata

Na stronie są m.in. materiały wideo zachęcające do sprawdzania pochodzenia samochodów po numerze VIN (screen: Samochodybeztajemnic.onet.pl)

Nowy serwis Onetu (Ringier Axel Springer Polska) zachęca do zapoznawania się z historią pojazdów przy zakupie samochodów używanych. Otomoto.pl (Grupa OLX) jest sponsorem projektu.

Serwis Samochodybeztajemnic.onet.pl został opracowany przez zespół projektów strategicznych biura reklamy Ringier Axel Springer Polska. W akcję włączyły się redakcje Onetu – Onet Kobieta i Onet Facet oraz Auto-swiat.pl. W artykułach zawierających porady ekspertów znajdują się banery Otomoto.pl. Na stronie są także krótkie materiały wideo z rekomendacją od Otomoto, by sprawdzać pochodzenie samochodu po numerze VIN. Za pomysł kreatywny tych spotów odpowiada Marek Dorobisz z RAS Polska, a przygotował je dom produkcyjny 16na9 Film studio. Serwis powstaje także we współpracy z domem mediowym UM.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 07.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.