Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet bez dyrektora zarządzającego

Zadania Pawła Jurka przejął wiceprezes RAS Polska Aleksander Kutela (screen: Onet.pl)

Ringier Axel Springer Polska nie zatrudni nikogo na stanowisku dyrektora zarządzającego Onetu. Wakat pojawił się, bo dotychczasowy dyrektor Paweł Jurek zrezygnował z pracy z końcem października. 

Jak poinformowało nas biuro prasowe RAS Polska, "od listopada wszystkie osoby podlegające dotychczas Pawłowi Jurkowi raportują do Aleksandra Kuteli, wiceprezesa zarządu Ringier Axel Springer Polska". Są to m.in. Marta Pawłowska, dyrektor operacyjna newsroomu i Grzegorz Krawczyk, kierownik rozwoju produktu. Kutela jeszcze do ubiegłego roku był prezesem Onetu.

Paweł Jurek był z Onetem związany od 2008 roku. W rozmowie z "Presserwisem" nie podał przyczyn rezygnacji ani dalszych planów zawodowych.

Według danych PBI/Gemius we wrześniu Onet.pl znalazł się na drugim miejscu zestawienia najchętniej odwiedzanych portali internetowych (11,31 mln użytkowników), za Wp.pl.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 07.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.