Dział: PRASA

Dodano: Listopad 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Agencja Prasowa łączy działy

Polska Agencja Prasowa wprowadza zmiany w swojej strukturze (fot. Marek Mazurkiewicz / CC BY-SA 3.0)

Polska Agencja Prasowa łączy dział społeczny z politycznym. Z Agencji zwolniona została szefowa działu politycznego Elwira Krzyżanowska - wynika z informacji "Presserwisu".

Informację o połączeniu działów potwierdza prezes PAP Wojciech Surmacz. Ze strony internetowej agencji zniknęły informacje o personaliach szefa działu politycznego. Elwira Krzyżanowska nie komentuje informacji “Presserwisu” o jej zwolnieniu, podobnie jak kierownictwo PAP.

Press

Ze strony internetowej agencji zniknęły informacje o personaliach szefa działu politycznego i kontakt do niego (screen: pap.pl)

Elwira Krzyżanowska pracę w PAP zaczęła w 2006 roku jako dziennikarka, potem była edytorką. W 2016 roku awansowała na szefową działu politycznego. Szefem działu społecznego PAP jest Paweł Krajewski.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 04.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.