Dział: PRASA

Dodano: Październik 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Uroda Życia" od listopada z nową redaktor naczelną

Sylwia Niemczyk-Opońska z Edipresse związana jest od 2006 roku (fot. materiały prasowe)

Sylwia Niemczyk-Opońska od początku listopada będzie redaktor naczelną miesięcznika "Uroda Życia" (Edipresse Polska). Zastąpi Annę Maruszeczko, która rozstaje się z wydawnictwem.

Do tej pory Niemczyk-Opońska była zastępczynią redaktor naczelnej "Urody Życia". - Dla nas ważne jest, żeby wszystkie brandy były wzmacniane digitalowo. Dlatego powierzyliśmy opiekę nad całym brandem "Urody Życia" - miesięcznikiem i online - osobie, która ma doświadczenie i sukcesy – mówi Agnieszka Smit, dyrektor ds. komunikacji i EB wydawnictwa.

Wicenaczelną "Urody Życia" w dalszym ciągu jest Agnieszka Dajbor.

Niemczyk-Opońska w Edipresse Polska pracuje od 2006 roku. Zaczynała jako dziennikarka serwisu Babyonline.pl, była członkinią redakcji magazynów dla rodziców i serwisu Polki.pl. Od końca października 2017 roku była redaktorką prowadzącą Babyonline.pl, później zastępczynią redaktor naczelnej Edipresse Content Studio. Jesienią 2018 roku została wicenaczelną "Urody Życia" i naczelną serwisu Urodazycia.pl.

Jak wynika z danych ZKDP, średnia sprzedaż ogółem "Urody Życia" w pierwszym półroczu 2019 roku wyniosła 39 970 egz. (spadek o 19,37 proc. w porównaniu z pierwszym półroczem 2018 roku). Miesięcznik ukazuje się od października 2014 roku. Od początku redaktor naczelną była Anna Maruszeczko.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 31.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.