Dział: INTERNET

Dodano: Październik 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sakiewicz prezesem wydawcy serwisu Niezalezna.pl

Tomasz Sakiewicz jest redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" (screen: YouTube/Telewizja Republika)

Tomasz Sakiewicz został prezesem spółki Słowo Niezależne, wydawcy serwisu Niezalezna.pl i miesięcznika "Nowe Państwo". Do zarządu dołączyła też Beata Dróżdż, która wcześniej była prokurentem spółki.

Zmiany do Krajowego Rejestru Sądowego wprowadzono 26 września br.

Sakiewicz do tej pory był członkiem zarządu spółki, jest także redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie", prezesem zarządu Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, wydawcy "Gazety Polskiej" oraz wiceprezesem zarządu spółki Telewizja Republika.

Dróżdż jest dyrektor generalną i prokurentem Niezależnego Wydawnictwa Polskiego i członkinią rady nadzorczej Forum, wydawcy "Gazety Polskiej Codziennie". Jest także przewodniczącą Klubu "Gazety Polskiej" w Piotrkowie Trybunalskim.

Członkiem zarządu spółki Słowo Niezależne jest też Grzegorz Tomaszewski, krewny Jarosława Kaczyńskiego.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, we wrześniu serwis Niezalezna.pl odwiedziło 1,28 mln użytkowników (spadek o 17,41 proc. w porównaniu z sierpniem).

Więcej o Tomaszu Sakiewiczu piszemy w magazynie "Press".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 31.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.