Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z "Pytania na śniadanie" w TVP 2 znika Monika Zamachowska

Monika Zamachowska nie została uwzględniona w listopadowym grafiku "Pytania na śniadanie" (screen Pytanienasniadanie.tvp.pl)

Monika Zamachowska nie będzie już prowadzić porannego programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Fakt.pl podał w środę, że Zamachowska nie została uwzględniona w listopadowym grafiku programu "Pytanie na śniadanie", który ostatnio prowadziła z Aleksandrem Sikorą. Według serwisu ma ją zastąpić Małgorzata Tomaszewska.

Biuro prasowe TVP wyjaśnia, że "Pytanie na śniadanie" jest najpopularniejszym programem śniadaniowym, a "jednym z powodów jego sukcesu jest utrzymywanie zainteresowania widza". "Program musi wciąż się rozwijać i podejmować nowe wyzwania, również w zakresie obsady prowadzących" - stwierdziła telewizja.

Z naszych informacji wynika, że powodem były wyniki badań fokusowych nt. prowadzących "Pytanie na śniadanie". Kilka miesięcy temu "Pytanie na śniadanie" przestał prowadzić Michał Olszański, który tworzył duet z Moniką Zamachowską. Olszański usłyszał, że nie ma dla niego miejsca w nowej koncepcji programu.

Monika Zamachowska pracę w TVP rozpoczęła w połowie lat 90. "Pytanie na śniadanie" zaczęła prowadzić kilkanaście lat temu. Z anteny TVP zniknęła na parę miesięcy w 2009 roku. Z telewizją rozstała się jesienią 2010 roku, wróciła w 2013. Zamachowska była naczelną "Zwierciadła", współprowadziła programy w Radiu Złote Przeboje i TTV.

We wrześniu "Pytanie na śniadanie" oglądało w TVP 2 średnio 469 tys. widzów, a "Dzień dobry TVN" - 388 tys. (dane Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 31.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.