Dział: PRASA

Dodano: Październik 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Vogue Man" w kioskach z trzema okładkami, wydawca testuje rynek

"Vogue Man" ukazał się z trzema okładkami

W czwartek na rynku pojawił się "Vogue Man", wydanie specjalne magazynu "Vogue" (Visteria). Cena wydania w objętości 228 stron to 16,90 zł. 

Wydawca tym wydaniem testuje rynek, na razie nie informuje, czy pojawią się kolejne numery. "Vogue Man" jest numerem specjalnym, który dopełnia portfolio "Vogue Polska". - Już na etapie pracy nad męskim wydaniem spotkaliśmy się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem, w tym momencie zależy nam za zbadaniu rynku i jego potencjału - informuje Justyna Markiewicz, dyrektor zarządzająca wydawnictwa. Męskie wydanie magazynu przygotowała redakcja "Vogue". Jej redaktorem naczelnym jest Filip Niedenthal.

W magazynie znalazły się m.in. tematy związane z modą męską, sesje zdjęciowe, rozmowa z Jerzym Skolimowskim i tekst o ruchu body positive.

W lipcu ukazało się wydanie specjalne "Vogue Uroda", kolejny numer planowany jest na 2020 rok.

(JSX, 24.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.