Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Falzmann poprowadzi "Panoramę" w TVP 2

Zuzanna Falzmann od lipca 2016 roku do czerwca 2019 roku była korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych (screen Vod.tvp.pl)

Zuzanna Falzmann, była korespondentka Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych, będzie prowadzić "Panoramę" w TVP 2 - dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Falzmann będzie gospodarzem weekendowych wydań "Panoramy". Do grona prowadzących program dołączy od listopada. Dziennikarka będzie również pracować w redakcji zagranicznej Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Zuzanna Falzmann od lipca 2016 roku do czerwca 2019 roku była korespondentką TVP w Waszyngtonie. Poprzednio - od 2008 roku - pracowała w Stanach Zjednoczonych jako korespondentka Polsat News. Wcześniej była m.in. prowadzącą i wydawczynią programu "VIP" w TV 4. Pracę dziennikarską zaczynała w 1997 roku w TVN.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy 7-13 października

(KOZ, 15.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.