Dział: PRASA

Dodano: Październik 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w zespole "Super Expressu"

W sierpniu średnia sprzedaż ogółem "Super Expressu" wyniosła 116 455 egz.

Dziennikarz polityczny Jakub Szczepański i dziennikarka ekonomiczna Beata Lisowska odchodzą z "Super Expressu" (Grupa ZPR Media).

Jakub Szczepański napisał na Twitterze, że z końcem października opuszcza tabloid, ale zostaje w dziennikarstwie politycznym. Dodał, że "chyba czas odpocząć od tabloidów". "Chcę realizować ciekawe tematy, a na ujawnienie nowego miejsca pracy jeszcze przyjdzie czas" - napisał "Presserwisowi".

Szczepański do redakcji "SE" dołączył w maju 2018 roku, wcześniej był związany z "Polska The Times" i "Faktem", gdzie pracował ponad trzy lata.

Z dziennika odchodzi też dziennikarka ekonomiczna i polityczna Beata Lisowska, ale nie informuje, czym będzie się zajmować. Na początku października z "SE" do Weszło przeszedł dziennikarz sportowy Piotr Dobrowolski.

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, w sierpniu 2019 roku średnia sprzedaż ogółem "Super Expressu" wyniosła 116 455 egz. i była wyższa o 1,24 proc. w porównaniu z sierpniem 2018 roku.

Galeria: "Żmijowisko" w Canal+

(JSX, 09.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.