Dział: RADIO

Dodano: Październik 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ernest Zozuń po oddelegowaniu do archiwum IAR wraca do Trójki

Ernest Zozuń z publicznym radiem związany jest od ponad 30 lat (screen YouTube/journalismucu)

Ernest Zozuń po trzymiesięcznym okresie oddelegowania do archiwum Informacyjnej Agencji Radiowej wrócił do Programu III Polskiego Radia.

Ernest Zozuń pracował w Trójce z ramienia naczelnej redakcji publicystyki międzynarodowej, która z końcem czerwca została rozwiązana. Dostał propozycję przeniesienia do archiwum w IAR, ale odmówił. W związku z tym został oddelegowany do tej jednostki na trzy miesiące (w przypadku oddelegowania zgoda pracownika nie jest potrzebna).

Ernest Zozuń otrzymał pismo o przeniesieniu do działu publicystyki międzynarodowej w Programie III (dział powstał po likwidacji naczelnych redakcji w spółce). - Wróciłem do Trójki - mówi Zozuń. - W przyszłym tygodniu mam pojechać na trzy tygodnie do Aten - opowiada dziennikarz. Ostatnio IAR zakończył współpracę z korespondentką w stolicy Grecji Beatą Kukiel-Vrailą. Zozuń nie wie jeszcze, czym będzie się zajmować po powrocie z Aten.

Ernest Zozuń do początku lipca przygotowywał rozmowy na tematy międzynarodowe w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki". W zeszłym roku z anteny Trójki spadła jego audycja "3 strony świata". Był korespondentem Polskiego Radia w Iraku i Moskwie.

(KOZ, 04.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.