Dział: INTERNET

Dodano: Październik 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dostęp do Amazon Prime Video w ofercie T-Mobile

Aplikacja Prime Video pojawiła się też w dekoderach usługi telewizyjnej T-Mobile (fot. materiały prasowe)

Operator komórkowy T-Mobile jako pierwszy w Polsce wprowadził do oferty usługę subskrypcyjnego serwisu Amazon Prime Video.

Tym samym potwierdziły się ustalenia "Presserwisu" z maja. Miesięczny koszt dostępu do serwisu to 13 zł za 30 dni, a po zakończeniu okresu promocyjnego 26 zł, które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile. Operator udostępnił też aplikację Prime Video na swoim dekoderze.

Z Amazon Prime Video można korzystać w Polsce od końca 2016 roku. W sierpniu 2018 roku serwis uruchomił polską wersję językową. Według szacunków Ampere Analysis, które podaje Screenlovers.pl, w drugim kwartale 2019 roku Prime Video miał w Polsce 179 tys. subskrybentów, podczas gdy Ipla 1,22 mln, a Netflix - 788 tys.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy we wrześniu

(KOZ, 03.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.