Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spot z Gangiem Słodziaków najpopularniejszy w sierpniu na YouTube

Spot z Gangiem Słodziaków wyświetlono już 2,2 mln razy (screen: Youtube.com/SklepyBiedronka)

Na pierwszym miejscu sierpniowego zestawienia YouTube Ads Leaderboard znalazła się reklama sieci sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska), będąca częścią kampanii "Gang Słodziaków".

Reklama "Nowy Gang Słodziaków w Biedronce – otwórz Magiczny Portal", którą Biedronka promuje się, wykorzystując w komunikacji pluszowe maskotki zwierząt, została opublikowana 25 sierpnia 2019 roku w kanale SklepyBiedronka na YouTube. W kilka dni została najpopularniejszą reklamą miesiąca (obecnie spot wyświetlono już 2,2 mln razy).

Drugie miejsce w zestawieniu zajął spot "Party Wizard Party Time (Clash of Clans 7th Anniversary", promujący grę strategiczną "Clash of Clans" fińskiej firmy Supercell.

Na trzecim i piątym miejscu w zestawieniu znalazły się spoty edukacyjne sieci sklepów Lidla z udziałem prof. Mirosława Jarosza, dyrektora Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Były to kolejno reklamy: "Sól – najczęściej zadawane pytania" i "Cukier – najczęściej zadawane pytania".

Czwartą najpopularniejszą reklamą na YouTube w sierpniu okazał spot ING Banku Śląskiego tworzony w formie poradnika - "Jak płacić telefonem?" (ekspert banku pokazuje w nim trzy sposoby płatności smartfonem).

Zestawienie YouTube Ads Leaderboard oparte jest na danych dotyczących zaangażowania użytkowników (liczba odsłon w Polsce i procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego). Zestawienie dotyczy wyłącznie filmów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

(IKO, 03.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.