Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Cwalina tworzy nowe formaty filmowe wraz z LifeTube

Karolina Cwalina-Stępniak jest certyfikowanym coachem (fot. materiały prasowe)

Karolina Cwalina-Stępniak, prowadząca swój kanał na YouTube, nawiązała współpracę z siecią partnerską LifeTube.

Poprzednio Cwalina-Stępniak związana była z firmą Abstra. Teraz przy współpracy z LifeTube wprowadza nowe formaty filmowe na swoim kanale na YouTube: #girlTalk i #girlAsk. Youtuberka wraz z zaproszonymi gośćmi będzie poruszała tematy związane z samoakceptacją, rozwojem osobistym, zdrowiem i biznesem. Po stronie LifeTube za opiekę menedżerską i współpracę kanału z markami odpowiada Izabela Szczepanik, senior account manager w dziale kanałów rozrywkowych i edukacyjnych w LifeTube.

Karolina Cwalina-Stępniak jest certyfikowanym coachem i autorką książek "Wszystko zaczyna się w głowie", "#GirlsTalk. Dziewczyny. Rozmowy. Życie" oraz "Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy, gdy nie działasz". Została nominowana do Kobiety Roku Glamour.

Galeria: "The Kominsky Method" w Netfliksie

(IKO, 01.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.