Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sebastian Staszewski z Polsatu Sport uruchomił na YouTube kanał Po Gwizdku

Bohaterem pierwszego odcinka Po Gwizdku jest Grzegorz Krychowiak (screen z YouTube/Po Gwizdku)

Sebastian Staszewski, dziennikarz Polsat Sport, uruchomił kanał na YouTube. Po Gwizdku dotyczy pozasportowych pasji osób związanych z piłką nożną.

Pierwszy odcinek Po Gwizdku opowiada o Grzegorzu Krychowiaku i jego zainteresowaniu modą - m.in. ocenił on styl ubierania się kolegów z piłkarskiej reprezentacji Polski. Kolejne odcinki (po kilkanaście minut) będą ukazywać się w poniedziałkowe lub wtorkowe wieczory, trzy albo cztery razy w miesiącu. Partnerem kanału jest Lotto.

- Pracując wcześniej w Polsat Sport, przygotowywałem materiały do programu Cafe Futbol o lżejszym charakterze niż pozostałe. Takie jak ten, gdy ubraliśmy Michała Pazdana w strój karate i postawiliśmy go przed mistrzem tej dyscypliny. Obecnie wirtualna rzeczywistość rozrosła się na tyle, że uznałem, iż to dobry czas, by wystartować z większą formą w sieci - mówi Staszewski. - W polskim YouTube jest wiele programów o piłce nożnej, ale głównie o charakterze eksperckim, jak kanały Romana Kołtonia czy Michała Pola - dodaje.

Sebastian Staszewski z Polsat Sport związany był w latach 2013-2017. W 2017 roku przeszedł do Agory. Pisał artykuły i prowadził program "Sekcja piłkarska". Na początku września br. wrócił do Polsatu. Wcześniej współpracował m.in. z serwisami Sportowefakty.pl i NaTemat.pl. W czasie Euro 2012 pracował dla BBC.

Galeria: "Nasz nowy dom" - jesień 2019

(MAC, 27.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.