Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Sławiński szefem kanałów tematycznych w Polsacie

Radosław Sławiński z Polsatem związany jest od 2005 roku (fot. archiwum "Press")

Szef Polsat Play i Polsat Doku Radosław Sławiński objął stanowisko dyrektora kanałów tematycznych Telewizji Polsat.

Do 2011 roku dyrektorem pionu kanałów tematycznych Polsatu był Jacek Koskowski. Później nie było takiego stanowiska w strukturze. Decyzja o utworzeniu funkcji - jak podano w komunikacie - "związana jest z coraz większą rolą i znaczeniem kanałów tematycznych w działalności Telewizji Polsat, a także ich rosnącej popularności wśród widzów".

Radosław Sławiński został odpowiedzialny za nadzór nad kanałami Super Polsat, Polsat 2, Polsat 1, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat Rodzina, Polsat Doku, TV Okazje, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Games, Eska TV, Eska TV Ekstra, Eska Rock TV, Polo TV, Polsat Music, Vox Music TV i Disco Polo Music.

Z naszych informacji wynika, że Radosław Sławiński przestanie być szefem Polsat Play i Polsat Doku.

Radosław Sławiński z Telewizją Polsat jest związany jest od 2005 roku, w której przez kilka lat zajmował się produkcją programów. W 2011 roku został dyrektorem kanału Polsat Play, a w 2017 roku - Polsat Doku. Jest jurorem konkursu Grand Press.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.