Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Barankiewicz pisze felietony dla "Parkietu"

Przemysław Barankiewicz do lutego tego roku był redaktorem naczelnym Bankier.pl (fot. materiały prasowe)

Przemysław Barankiewicz, były redaktor naczelny Bankier.pl (Bonnier Business Polska), rozpoczął współpracę z redakcją dziennika "Parkiet Gazeta Giełdy" (Gremi Media).

Pierwszy felieton Barankiewicza pojawił się w środowym wydaniu dziennika. Publicysta pisze w nim, że w zaprezentowanym niedawno programie wyborczym PiS nie pojawiają się ani razu słowa "giełda" czy "GPW".

Barankiewicz związany był z Bonnier Business od 2000 roku, jako dziennikarz serwisu Pb.pl, a następnie jego redaktor naczelny. Od 2015 roku był chief digital officerem wydawnictwa, a przez ostatnie trzy lata jednocześnie redaktorem naczelnym serwisu Bankier.pl. Odszedł z firmy z końcem lutego tego roku. Nową naczelną Bankier.pl została jego zastępczyni Malwina Wrotniak.

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że "Parkiet" miał w lipcu tego roku średnią sprzedaż ogółem na poziomie 3861 egz.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 20.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.