Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piróg, Szpura i Szczygielski przekonują w kampanii, że elektorat LGBT to siła

Na kampanię składają się m.in. plakaty, spoty, billboardy, ulotki (fot. materiały prasowe)

18 września ruszyła kampania "Głosuję na miłość". Jej organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii, a za kreację odpowiada agencja VMLY&R Poland.

Twarzami kampanii są m.in. tancerz Michał Piróg, aktywistka Areta Szpura, influencer Piotr Grabarczyk, paraolimpijka Karolina Hamer, dziennikarz Anton Ambroziak, pisarz Marcin Szczygielski i blogerka Sylwia Ryba – osoby LGBT. Uczestnicy kampanii przekonują, że elektorat LGBT to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.

Na kampanię składają się m.in. plakaty, spoty, billboardy i ulotki. „Miłość czy nienawiść? Dla mnie wybór jest prosty! Dlatego w tych wyborach głosuję na polityczki i polityków, którzy wspierają prawa osób LGBT” - czytamy na stronie Glosujenamilosc.pl.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 19.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.